همانطور که میدانید کاربران فضای مجازی شایعات زیادی را در مورد آیفون 13 به اشتراک گذاشتند شایعاتی از قبیل اینکه آیفون 13 دوباره همان ایرادات و یا به اصطلاح باگ های آِیفون12 را دارد و تنها تغییرش جا به جایی لنز دوربین هایش بوده است که آن هم تاثیر بسزایی در عملکرد آن نداشته از طرفی دیگر کمپانی اپل هر روز مقالات و نشریاتی در رابطه با عملکرد خوب این گوشی و امکانات اضافه شده به این سری از خانواده ی اپل نشر داد اما به دلیل جو ایجاد شده در فضای مجازی این مقال آنچنان که باید دیده نمیشدند و از طرفی اگر هم دیده میشدند توجهی به آنها نمیشد چراکه از زبان خود کمپانی بود و به عبارتی ماست فروش هیچوقت نمی گوید ماستش ترش است این روند ادامه داشت تا جایی که دیسپلی میت در کمال بی طرفی عنوان بهترین نمایشگر را به آیفون 13 پرومکس اعطا کرد

. این پرچم دار اپل با گرفتن امتیاز A+ توانست جایزه بهترین نمایشگر در بین گوشی های هوشمند را ازان خود کند،همچنین علاوه بر این ها با کسب 12 جایزه دیگر موفق شد که به رکورد قبلی اپل برسد.

نمایشگری که برای سری آیفون 13 پرومکس طراحی شده از HDR10 و دالبی ویژن هم پشتیبانی می کند که به همین دلیل حداکثر روشنایی برای محتوای HDR به 1200 نیت می رسد.صفحه نمایش این گوشی فقط 4.5 درصد از نور را منعکس می کند که تاکنون بهترین عملکرد را بین گوشی ها در دیسپلی میت داشه است و در نهایت حالت True Tone براساس تغییر محیط نور، حرارت رنگ ها را بالانس می کند.

به صورت پیش فرض نمایشگر آیفون 13 پرومکس در دقت بی نظیر و در کنتراست بسیار عالی تنظیم شده است.آیفون13 پرومکس از sRGB و DCI-P3 پشتیبانی می کند که هردو بالاترین کیفیت را رندر می کند.نمایشگر آیفون13 پرومکس در بخش JNCD که برای تشخیص دقت رنگ ها است توانسته نمره 0.5 را کسب کرده است.امتیاز های زیر یکی که در این بخش داده می شود به این معناست که نمی شود تفاوتی را در رنگ تولیدی به وسیله چشم غیر مسلح تشخیص داد.

براساس تصویر پخش شده تغییری در دقت رندر شدن رنگ ها ایجاد نمی شود. میزان روشنایی نمایشگر برای محتوای sRGB و DCI-P3 در زمان روشن نگه داشتن صفحه اتوماتیک و نمایش تصویری سفید رنگ به 1051 نیت می رسد و در زمان خاموش شدن نور صفحه اتوماتیک، روشنایی به 846 نیت خواهد رسید.

نمایشگر آیفون 13 پرومکس به دلیل داشتن پنل امولدش عملکرد خوبی را در جهت داشتن زاویه دید دارد.زمانی که از زاویه 30 درجه به این پنل نگاه کنید،تنها 24 درصد از روشنایی آن از بین می رود.نکته جالبی که در رابطه با این نمایشگر وجود دارد این است که با عینک آفتابی پولاروید در حالت های عمودی و افقی نیز قابل دیدن است.

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

همراهی گوشیهای هوشمند همراه در تشخیص کرونا

راه های افزایش آنتن گوشی

شایعات در مورد دوربین آیفون 13

بررسی سرقتی نبودن آیفون دست دوم

5 روش تقویت باتری گوشی موبایل

شیائومی جایگاه دوم در عرضه ی گوشی های هوشمند را تصاحب کرد

دریافت تمامی خدمات سیم کارت از طریق تلفن های همراه

نمایشگر ,آیفون ,پرومکس ,ها ,رنگ ,کند ,آیفون 13 ,13 پرومکس ,می کند ,رنگ ها ,را در ,عنوان بهترین نمایشگر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


پرتال دانشجوفا درب سکشنال amozeshblog اپلای و مهاجرت تحصیلی همیار اپلای | فروش فایل همیار پروژه falgo zabanA qalbeman Active engine آیت الهی Franklin's game